uysallar dizisi

Uysallar Dizisi, Uysallar Dizisi Oyuncuları Kimdir?, Uysallar Dizisi Hangi Platformda Yayınlanacak?

Uysallar dizisi Netflix Türkiye platformunun yeni iddialı projesi. Proje henüz yapım aşamasının başında olduğu için fragmanı yayınlanmadı. Oyuncu kadrosunun tamamı belli değil ve cast aşaması sürüyor. Buna rağmen Uysallar dizisinin konusu ve yönetmen koltuğunda kimin oturacağı belli. Netflix’in bu şekilde bünyesindeki Türk yapımlarını arttırması da bizim için heyecan verici.

Uysallar Dizisi Konusu

Uysallar dizisi projesi açıklandığından beri dizimizin konusu merak konusu oldu. Peki uysallar dizisinin konusu nedir? Dizimizin başkarakteri Oktay Uysal. Oktay Uysal bir mimar. Baş karakterimiz Uysal ailesinden farklı bir hayat sürmek istemektedir. Eşi, babası ve iki çocuğu olan Oktay Uysal bir punk hayatı sürmek ister. Uysal ailesinden ayrı bir hayat planlayan Oktay’ın ailesi de kendi dünyalarını kurmak istemektedir. Bu nedenle aile sürekli kendi içlerinde birbirlerine yalanlar söyler. Aynı zamanda Oktay bir hapishane projesinde de yer alır. Hem normal hayatını yaşaması gereken hem de kendi gizli dünyasını kurma çabası içinde olan Oktay’ın hikayesini izleyeceğiz. Aile bireylerinin yalanları ne zaman anlaşılacak? Uysallar ailesi bir bütün olarak kalabilecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını dizide öğrenebileceğiz. Henüz Oktay Uysal’ı, eşini, çocuklarını ve babasını hangi oyuncuların oynayacağı kesinleşmedi.

Uysallar Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak? Uysallar Dizinin Yönetmeni Kimdir?

Uysallar dizisinin ne zaman yayınlanacağına dair kesin bir bilgi yok ancak dizinin 2021 yılı ortalarına doğru yayınlanacağı öngörülüyor. Prodüktörlüğünü Ay Yapım’ın üstlendiği Uysallar dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Saylak oturuyor. Kendisi 2004 yılından beri ekranların karşısında aktör olarak mesleğini icra ediyordu ancak bu sefer Onur Saylak’ı ekran önünde değil de yönetmen koltuğunda görüyoruz. Babil dizisinde Egemen, Kuzgun dizisinde Ferman, Çarpışma dizisinde Veli, Gönülçelen dizisinde Levent olarak yer almıştı. Onur Saylak’ı Egemen karakteri ile Babil dizisinde, Ferman karakteri ile Kuzgun dizisinde, Veli karakteri ile Çarpışma dizisinde, Gönülçelen dizisinde Levent karakteri ile  ve Tevfik karakteri olarak Vatanım Sensin dizisinde gördük. Onur Saylak aynı zamanda Şahsiyet dizisinde de yönetmen koltuğuna oturmuştur.

Görüşleriniz bizim için önemli