trx coin nedir

Tron coin nedir?

Eğlence sektörü için kurgulanmış Tron coin’in ana merkezi Singapur’da bulunuyor. Diğer kripto paralar gibi merkeziyetsiz olan Tron’un temeli Blockchain teknolojisine dayanıyor. Tron’un asıl kurulma amacı kullanıcılarının istedikleri içerikleri insanlarla paylaşmasıdır. Tron planlandığı gibi amacına ulaşabilirse kullanıcılar Tron sayesinde içerik üretebilir, depolayabilir ve paylaşabilir. Yani Tron’un kontrol, tamamen kullanıcılarının elindedir. Trx coin ise Tron’un para birimine deniyor.

Trx coin eğlence sektörünü hedef alan bir oluşumdur. Tron coin için ayrıca TRX kısaltmasını da görebilirsiniz. Her yönden sınırsız paylaşım yapılmasını hedef alıyor. Peki bu sistemde para nasıl dönüyor? Trx sistemini kullanarak içerik üreten kullanıcılar sanal ortamda içerilerini TRX karşılığında satışa sunabiliyor. Tron, Steam, Apple ve Google Play gibi uygulamalara rakip olması amacı ile üretildi. Tron platformunu kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan TRON vakfı kurmuştur. Vakfın başında Justin Sun vardır. 2017 yılında kurulmuştur. Piyasaya sürüldüğü yıl 70 milyon dolar toplamıştır.

TRON’un Kullanıcılarına Sundukları

Tron’un şirket misyonu şöyledir: Sosyal medya kullanıcıları, genellikle medyada pek çok kişi tarafından savunulan ifade özgürlüğü dokusuna meydan okuyan hükümler, koşullar, kişisel ve grup düşünce politikaları ile kısıtlanır. Sürekli değişen politikaların ihlali değilse, fikri olarak ilerleyen toplumların veya bireylerin ve önemli içeriğin engellenmesini ilerleten hit grupların temeliyle çelişen hedefleri olan bireylerin tavsiyesi ve yönlendirmesi altında özel bir şirkettir.

Tron ayrıca dijital reklam dünyası için de iyi bir Pazar haline geliyor. Günümüz dijital dünyasında reklam içeriği dağıtımı, ulaştığı tüketicilerin% 15’inden daha azı tarafından izleniyor. Potansiyel alıcılar ve herhangi bir markalama çabası, blok gürültüsü ve ölü yüklü sayfalarla boğulur. İzleyiciye sunum modellerinin sunduğu mevcut keyfi içeriğin yanlış hizalanmasıyla daha da azaldı.

TRON Content Delivery Solutions,% 85 doğruluk oranı vaat ediyor. İzole ekosistem ve içerik takas odası web sitelerinin gerekliliğini ortadan kaldıran gelişmiş dağıtım çözümleri.

TCDS, dijital dağıtımın yeni dünyasında eski dünya reklam yöntemlerini uygulayarak karşılaşılan sınırlamaları ve kısıtlamaları ortadan kaldırarak hem reklamcıları hem de tüketicileri güçlendiriyor.

Nasıl Tron Coin Alırım?

Paribu gibi platformlar üzerinden kolayca Tron coin satın alabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemli