TFUEL COİN Analiz

Açılımı Theta Fuel olan Tfuel coin, Theta blok zincirindeki yerel bir tokendir. Genel olarak video paylaşmak, akıllı sözleşmeler ile bağlantı kurmak ya da bu etkileşimleri dağıtmak, kullanıcılara ödemelerin dağıtılması gibi işlemlere yardımcı olur.

Theta Ne Sunuyor– TFUEL Coin Analiz

Theta coin analizine bakılırsa Theta’nın yeniliği, bugünün çevrimiçi video endüstrisini, YouTube platformunun 2005’te geleneksel videoya yaptığı gibi, büyük ölçüde alt üst etmeye hazırlanıyor. En büyük zorluklarımızdan biri (Youtube’ın yaşadığı zorluklar), dünyanın çeşitli yerlerine video teslim etmenin yüksek maliyetleri ve bu sorun olmuştur. YouTube’un Kurucu Ortağı Steve Chen, yalnızca HD, 4K ve daha yüksek kaliteli video akışlarıyla büyüyor ”dedi. “Akış alanının bir sonraki evriminin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum ve Theta’nın daha düşük maliyetlerle gelişmiş video iletimi sunabilen merkezi olmayan bir eşler arası ağ oluşturmasına yardımcı oluyor.

Theta Google, Sony, Samsung, Binance, Blockchain ve Gumi gibi şirketler ile işbirliği içerisinde. Ana mottoları ‘’ Sizin tarafınızdan desteklenen yeni nesil video teslimi.’’

Kurucusu Mıtch Lıu, Gameview Studios ve Tapjuy’unun kurucu ortağı. Baş ürün sorumlusu Ryan Nichols’dur.

Tfuel Coin Nedir?

Merkezi olmayan video dağıtımını desteklemek için özel olarak tasarlanmış yeni, yerel bir blok zinciri. Çığır açan teknoloji, Çoklu BFT Mutabakatı, Toplu İmza Dedikodu Planı ve Kaynak Odaklı Mikroödeme Havuzunu içerir. Theta, tüm paydaşları tamamen merkezi olmayan bir şekilde video sunumuna katılmaya motive etmek için uzun vadeli sürdürülebilir bir teşvik mekanizması olarak çalışır. Theta, uçtan uca tek platformdur. Yeni blok zinciri. Yeni nesil eşler arası mimari oluşturur. 

Ayrıca son haberlere göre önde gelen ve merkezi olmayan video dağıtım ağı Theta Labs, önde gelen Amerikan medya ve dijital eğlence şirketlerinden biri olan Cinedigm ile ortaklık yapıyor.

Nasıl Theta Tfuel Coin Alabiliriz?

Binance ya da Coinbase gibi kripto para borsaları üzerinden alınabiir. Öncelikle borsanıza tl bakiyesi eklemeniz gerekmektedir. Takas edilecek başka bir kripto para da temin edebilirsiniz. İşle yapmaya başladığınızda coin kısmında Tether’i işaretleyin. Al-Sat kısmında yer alan Klasik kısmına tıklayın ve satım alım sayfasındaki arama bölümüne TFUEL yazınız. İstediğiniz miktarı girerek işlemi tamamlayınız.

Görüşleriniz bizim için önemli