chz logo

Taraftar Tokenleri

Taraftar tokenleri favori takımınız içerisinde oy verip durumlara karar verme hakkına sahip olduğunuzu gösteren dijital varlıklardır. Ayrıca kulübe özel deneyimler ve çeşitli ödüller de kazanabllirsiniz. Yani CHZ’leriniz ile VIP deneyimleri, biletleri takas edebilirsiniz. Taraftan Tokenı 2019 kasın Ayında satışa sunulmuştur. 2016 yılından bu yana mevcut ‘ürün fikri’ çeşitli yinelemeleri devam ediyor. Ürün ve ekip geliştirme dahil olmak üzere dünyanın ilk hayran etkileşimi ve ödülleri uygulaması, Socios.com için aktif çalışma 2018’in başlarında başladı. Son 2 yılı aktif olarak #BUIDLING olarak geçirdi. Ekim 2018’de 8,8 milyar $ CHZ üretildi ve erken katkıda bulunanlara dağıtıldıktan sonra, $ CHZ, Binance, BitMax ve KuCoin dahil olmak üzere büyük kripto para borsalarında halka açık olarak listelendi. Socios.com, Aralık 2019’un sonunda açıldı; Juventus, Taraftar Tokenlarını ($ JUV) üreten, Taraftar Token Teklifi düzenleyen ve hayranlarına blok zincirinde oy verme şansı veren ilk kulüp oldu.

Chiliz Ne Sunuyor?

Chiliz, ana akım tüketicilere yönelik blok zinciri destekli ürünler ve hizmetler için bir para birimi seçeneğidir. Günlük deneyimleri yükseltmek istiyoruz – eğlencede hayran katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri ve daha fazlası.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sunar.

Socios Nedir?

Socios.com hayran etkileşimi platformu, Chiliz blockchain altyapısı üzerine sıfırdan inşa edilmiştir ve özel platform içi para birimi olarak $ CHZ kullanır. Socios.com, taraftarların FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain, AS Roma, Galatasaray, Atlético de Madrid, OG, CAI ve UFC dahil olmak üzere dünyanın en büyük ve en ünlü spor takımlarından bazılarından markalı Taraftar Tokenları satın almalarına izin veriyor.

Socios.com’da satın alınan Taraftar Tokenları, kullanıcıların takımlarını popüler oylama yoluyla etkilemelerine ve etkileşim temelli takım ödülleri ve bilinirliklerinin artması için uygun hale gelmelerine olanak tanır. Tüm Taraftar Tokenları, Chiliz blok zinciri kullanılarak basılır ve tüm platform içi oylamalar, Chiliz blok zincirinde çalışan bir dizi akıllı sözleşme olarak yürütülür.

Görüşleriniz bizim için önemli