Qtum Coin Yorum

Qtum Coin Yorum

Qtum, UTXO’nun güvenliğinden yararlanırken EVM ve devrim niteliğindeki x86 VM dahil olmak üzere birden fazla sanal makineyi etkinleştiren açık kaynaklı bir halka açık blok zinciri platformudur. Qtum, PoS tabanlıdır ve akıllı sözleşmeler kullanılarak belirli blok zinciri ayarlarının değiştirilmesine izin veren Merkezi Olmayan Yönetişim Protokolüne (DGP) sahiptir.

Qtum, akıllı sözleşmeler için standartlaştırılmış, istikrarlı ve güvenli bir geliştirme ortamı sağlayarak iş dostu akıllı sözleşme kodlama ve uygulama sağlar.

Qtum ayrıca, mevcut blok zinciri altyapısıyla uyumlu, merkezi olmayan bir uygulama platformudur ve modüler hale getirilmiştir. Böylece yeni teknolojiler her zaman eklenebilir.

Qtum’un merkezi Singapur’da bulunuyor.  3 Ocak 2016 yılında Qtum zinciri projesi resmen başladı.

Qtum Coin’in Değeri

Qtum’un Merkezi Olmayan Yönetişim Protokolü (DGP), akıllı sözleşmeler kullanılarak belirli blok zinciri ayarlarının değiştirilmesine izin verir.

Qtum’un Hesap Soyutlama Katmanı, uygulamaları temeldeki protokolden ayırarak blok zincirinin performansını korur ve gelecekte daha fazla akıllı sözleşme yeteneği ekleme yeteneği verir.

Qtum Neutron ara yazılımı ve x86 Sanal Makinesi, Rust programlama dilini ve akıllı sözleşme geliştirmenin genel olarak benimsenmesini kolaylaştıran diğer yükseltmeleri destekler.

Qtum, yalnızca Ethereum ve Bitcoin ağları tarafından aşılan tam düğümlerle en büyük PoS eşler arası ağa sahiptir.

Qtum’u destekleyen, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz bir kripto cüzdan yelpazesi var.

Qtum ayrıca blok zinciri ve uygulama geliştirme için olgun geliştirme kaynakları sağlar

Nasıl Qtum Coin Alınır?

Qtum Coin, Atoken, Bitpie, ColdLar, Guarda Cüzdan, HyperPay, PlayWallet, SWFT, Trust Wallet gibi siteler üzerinden kolaylıkla alınabilir.

Görüşleriniz bizim için önemli