bitcoin

Key Coin

Günümüzde kripto paraların popülerliği arttıkça çeşiltilikleri de buna paralel olarak artıyor. Bunlardan biri de Key Coin. Selfkey Coin olarak da görebilirsiniz. Selfkey Coin’i blokchain tabanlı bir kimlik platformu olarak tanımlayabiliriz. Key coin için ICO (ilk dijital para arzı) 14 Ocak 2018 tarihinde geçekleşti. ICO sırasonda Key coin satın almak için BTC ve ETH kabul edildi. Toplam tedarihi 6 milyardır.

Key Coin Nedir?

Daha önce tanımdadığımız gibi Selfkey Coin bir kimlik platformu. Kiişlere, şirketlere, fintech girişimlerine, borsalara verilerini yönetmek için oluşturulmuştur. Aslında on-boarding sürecinde tamamen değişiklik yaratmayı amaçlamaktadır. Her bireyin kendine özel bir kimliğe sahip olabilmesi nive kontol edebilmesini savunuyorlar. Kendi Selfkey cüzdanınız size dijital kimliklerinizi g,venli bir şekilde depolamayı vaad ediyor. Üstelik bunu ücretsiz yapıyor.

Geleneksel KYC sürecinin meliyetli ve güvenilir olmaması sorunundan ortaya çıkmıştır. KFY verilerini merkezi bir veritabanında muhafaza ederken Selfkey bunu merkezsin bir yaklaşım ile yapıyor. Ayrıca bu sayede maliyetleri de düşürüyorlar. Ayrıca 25 Mart’ta Ortaklık Pazarı faaliyete geçti. Bu, kullanıcıların yurtdışında bir iş açmasına ve bunun için KEY ile ödeme yapmasına izin veren büyük bir kilometre taşıdır.

Self Key Ne Sunuyor?

SelfKey cüzdanı gözetim altında değildir, verileriniz, belgeleriniz ve dijital varlıklarınız üzerinde tam kontrol sizdedir. SelfKey, kimlik verilerinizi veya dijital varlıklarınızı asla çalamaz veya kaybetmez. Kimlik belgelerinizi ve dijital varlıklarınızı güvenli bir şekilde depolayın ve yönetin Karşılaştırmak ve kaydolmak için birden fazla pazara erişin. Kimliğinizi yönetin. Yeni bir iş kurun, yeni bir banka hesabı açın veya SelfKey Marketplace üzerinden noter tasdikli belgeler alın. KEY token ile güçlendirilen ve USD’ye göre fiyatlandırılan SelfKey Marketplace, dokümantasyon gereksinimleri, maliyet ve toplam işlem süresi konusunda tam şeffaflıkla çeşitli hizmetlere erişim sağlar. Bankacılık, kurumsal, bireysel ve varlık yönetimi için küresel seçenekleri keşfedin. Doğrudan SelfKey cüzdanınızdan uluslararası bir banka hesabı için başvurun. Kimlik belgelerinizi ve verilerinizi (KYC) tek bir tıklama ile gönderin.

Nasıl Key Coin Satın Alırım?

Selfkey coin’i Binance, Cointral gibi kripto para platformları üzerinden satın alabilirsiniz. Tabi öncesinde Selfkey sitesine gidip kendiniz için bir Self key cüzdanı oluşturmalısınız.

Görüşleriniz bizim için önemli