hot coin

Hot Coin Nedir?

Son yıllarda sanal para birimlerinin popülerliğini arttırması ve pazardaki yüksek kazançlar dolayısıyla pek çok insan sanal para birimlerini merak etmeye başladı. Peki onlarca sanal para birimi arasından merak ettiğimiz Hot Coin Nedir? Hot Coin ne zaman ortaya çıkmıştır?

HOTCOİN GLOBAL, uluslararası alanda hizmet sunan bir dijital varlık değişim platformudur. Hot Block Chain Technology şirketine aittir. Şirketin merkezi Sidney, Avustralya’da bulunmaktadır. Hot Coin (Holochain) adındaki ‘coin’ blockcoin ile karıştırılmamalıdır. ‘Think outside the blocks’ yani ‘Blokların Ötesinde Düşün’ mottosu ile önce çıkan Hot Coin’in ortaya koyduğu ağ blockcoin’den farklıdır. Holochain ağının çalışmaları 2008 yılında başlamıştır. Şirketin tam kuruluş tarihi 2017 yılıdır.

Hot coin Holochain sisteminin çalışmaları tamamlanana kadar projeye kaynak üretmek amacı ile üretilmiş bir kripto para türüdür. 2018 yılının nisan ayında ICO çalışması ile piyasaya sürülmüştür.

Holochain size uyarlanabilir doğrulama olmadan ademi merkeziyetçilik, veri paylaşımı, erişim ve depolama üzerinde bireysel yetki vaad ediyor. Aynı zamanda merkezi sunucu , kayıt defteri ve aracı içermeyen bir satın alım ve satma işlemi sunuyor.

Holochain Yeni Gelişmeler

Aralık testlerinden elde ettikleri sonuçlarla ışığında, en az 500 HoloPort kullanıcısı olan ilk hedeflerini desteklemek için Elemental Chat’te düzeltmeler ve Holochain’de hız iyileştirmeleri üzerinde çalışıyorlar.

Şirketin geliştiricileri daha fazla proje üzerinde çalışıyor. Birincisi, daha geniş ‘düşük kod’ çabasına bir başka heyecan verici katkı olan Compository. İkincisi, size hApp’leri nasıl geliştireceğinizi öğreten bir dizi egzersiz olan Holochain Gym’dir.

Bu yıl Holochan’in de içinde bulunacağı MozFest (Mozilla tarafından) sanal festivalini kaçırmayın. Festival 8 Mart 2021’de başlayacak. MozFest benzersiz farklı alanları içerir: sanat, teknoloji ve toplum toplantısı, yapımcısı festivali ve daha insancıl bir dijital dünya için savaşan çeşitli küresel hareketlerdeki aktivistler için ilk buluşmadır. Takviminize not etmeyi unutmayın!

Hot Coin 2020-2021 Fiyat Analizi

Mart 2020 tarihinde 0,0003 $ fiyattan işlem gören HOT Coin  %2021,6 oranında ses getiren bir yükseliş sergileyerek Şubat 2021 tarihinde 0,0042 $ fiyatlarını zorladı.  Arkasında ki ekip ve teknoloji sayesinde analizciler tarafından geleceğinin çok parlak olduğu belirtilmektedir.

Nasıl Hot Coin Alınabilir?

Hot Coin genel olarak bilinen kripto para borsaları üzerinden satın alınabilir. Binance, Huobi, Cointral Exchange gibi borsalardan alınabilir. Bunun yanı sıra Cointral şubelerinden de Hot Coin elde edebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemli