Enjin Coin Nedir

Enjin Coin Yorum – Nedir?

Bitcoin piyasasının son zamanlarda popüler hale gelmesi ile çeşitlenen coinlerin içinde Enjin Coin de dikkat çekmeye başlamıştır. Adını daha önce duymuş olabileceğiniz Enjin Coin nedir? Enjin Coin ne amaçla kullanılır?

ENJ olarak kısaltabileceğimiz Enjin Coin, Ethereum Blokchain üzerine kurulmuş bit tokendir. Enjin Coin’i daha çok oyun platformlarında görmeniz mümkündür. Çünkü Inj in Network adında oyuncu topluluğu platformu olan bir girişimdir. 2009 yılında kurulmuştur. Adını aldığı Enjin markası oyun camiasında tanınan bir markadır.

Kendi platformalarında ve oyun içinde kullanılabilmesi amacı ile piyasaya sürülmüştür. 2017 yılında 19 milyon dolar para toplayan şirket, Enjin Coin’i oldukça popüler hale getirmeyi başarmıştır. Şirket Enjin Coin’i ‘Blockchain kullanmanın daha iyi bir yolu var.’ mottosu ile öne sürüyor. Enjin Coin’i ‘Herkesin geliştirmesini kolaylaştıran ürünler, blockchain ile ticaret yapın, para kazanın ve pazarlayın.’ diyerek tüketiciye pazarlıyorlar.

The Six Dragons, Microsoft, Lost Relics, Binance, Age of Rust, 9 Lives Arena gibi ortakları ile de işbirliği içerisindeler.

Enjin Coin Nasıl Kullanılır?

Bildiğimiz gibi online oyunlar oynarken oyun içerisinde satın alımlar yapıyoruz. Örneğin silah, kıyafet, karakter gibi ürünleri sanal ortamlarda oyun içerisinde satın alıyoruz. Enjin Coin bu satın alımları daha güvenli ve daha basit hale getirmek konusunda oldukça parlak bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Aynı oyun içerisindeji ENJ’ler ayrıca başka oyunlara da transfer edilerek çok yönlü bir kullanım sağlıyor. Bazı oyunlarda ödül olarak ENJ coin verileren tüketicilierin oyuna olan ilgisinin ve oyun içerisinde geçirdiği zamanın artması amaçlanıyor.

Enjin Coin 2020-2021 Fiyat Analizi

Ocak 2021 tarihinde 0,11$ fiyattan işlem gören Chz Coin %1204,25 oranında yükseliş yaparak Mart 2021 tarihinde 0,063$ fiyatlarını gördü.

Nasıl ENJ Satın Alınır? Nasıl ENJ Satın Alınır?

Öncelikle ENJ coin satın almak için enj hesap cüzdanı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için Bitlo.com gibi platformlarda hesap açarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra sitein Kolay Alış yönlendirmesi ile Enjin Coin almaya başlayabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemli