Ontology Coin Nedir? Ontology Ne Sunuyor? Nasıl ONT Alabilirim?

Blockchain teknolojisi, çok çeşitli endüstri dikeylerinden iş liderlerinin dikkatını çeken bir trend olarak sürekli bir büyüme eğilimine sahip. İşletmenizle ilgili olabilecek geniş bir kullanım senaryosu yelpazei ile, kuruluşunuz bu devrim niteliğindeki teknolojinin tam anlamıyla benimsenmesinden önemli ölçüde kazanç sağlamayı beklemektedir. Blockchain çözümlerinin sağlam sağlığını daha geniş bir şekilde göz önünde bulundurarak, Ontology’de geliştirilen en yaygın kullanım durumlarını ve önerilen çözümleri ana hatları ile belirlenmiştir.

OnChain şirketi tarafından 2017 yılında Ontology platformu oluşturulmuştu. Ekip, Erik Zhang, Jun Li ve Da HongFei tarafından oluşturuldu. OnChain şirketi ayrıca NEO blok zincirinin de kurucusudur. Şirketin ana mottosu ‘Kendi kendine egemen kimlik ve veriler için biir blok zinciri.’

Ontology Ne Sunuyor?

Çok yönlü: Varlıkların ötesinde; çeşitli işlevleri etkinleştirmek için ayrı varlıklara bağlanabilir.

Güvenli: Güçlü kriptografik teknikler ve Ontology’nin yönetişim modeli ile güçlendirilmiştir.

Açık kaynak: Topluluğun başvurabileceği ve birlikte çalışabileceği açık merkezi olmayan çerçeve sunuyor.

Ont Id sizin için yeniden kullanılabilir KYC, kimlik çözümleri doğrulanabilir kimlik bilgileri, çapraz zincir itibar puanları sunar. Ont Id kullanıcıların kendi verilerini yönetmelerine yardımcı olan ve küresel doğrulayıcıları tarafından sağlanan blok zinciri tabanlı çok boyutlu kimlik doğrulamasını etkinleştiren merkezi olmayan bir kimlik çerçevesidir. Ontology’nin kendi kendine egemen veri cüzdanı ONTO, dijital kimliğinizin, verilerinizin ve varlıklarınızın yönetimi için tek noktadan bir mobik uygulamadır. Kullanıcılarına verilerinin değerini kontrol etme gücü verir. Ontology ağı, tamamen merkeziyetsizdir ve bu yüzden saldırı düzenlenmesi için bağlı cihazların yarısından fazlasının etkilenmesi gerekir. Haliyle siber saldırılara karşı bir hayli dirençli.

ONT ID, kişileri, varlıkları, nesneleri ve olayları anında tanımlayabilen ve birbirine bağlayabilen blockchain ve kriptografi teknolojisini kullanan W3C Merkezi Olmayan Tanımlayıcılardır. spesifikasyonuna dayalı Ontology’nin merkezi olmayan kimlik çerçevesidir. ONT ID, ademi merkeziyetçilik, kendi kendine yönetim, gizlilik koruması ve kullanım kolaylığı özelliklerini sunar. ONT ID ile, kullanıcıların kimliğinin ve verilerinin gizliliği ve güvenliği tamamen korunur ve kullanıcılar kendi kimlikleri ve verileri üzerinde tam kontrole sahip olabilir.

Nasıl ONT Alabilirim?

Ont coinlerinizi Binance, OKEx gibi borsalar aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemli